Maurers Zayıflama Hapı

Maurers zayıflama hapı bitkisel karışımlardan meydana gelmektedir. .Afrika topraklarında yetişir. Kışları yağışlı ve yazları sıcak ve kurak iklimde yaşamayı sever. Genellikle küçük alanlarda yetişmesi nedeniyle değerli bir bitki  türüdür. Bitki yaprakları okside olmasını önlemek amacıyla hemen kurutulur ve kurutulmuş bu yapraklar fermente edilerek turuncu ,kırmızı  bir renk alır.

Ecza Deposu Farkıyla Orjinal Maurers Satın Almak İçin Aşağıdaki Resme Tıkla.

Eski zamanlarda çay  olarak kullanılan bu bitki günümüzde Maurers zayıflama ilacı olarak tüketilmektedir. Orjinal maurersin en önemli özelliği  kafeinsiz oluşudur .Bunun yanı sıra tanen yani oksalik asit, demir emilimini azaltan bir maddedir ve Maurerste bulunmamaktadır. Demir anemisi olanların tercihi olabilir.

Faydaları Nelerdir?

  • KANSER DÜŞMANI : Maurers zayıflama hapı içerisindeki aspalatin maddes ve polifenoller oldukça güçlü antioksidanlardır ve yayınlanan araştırmalarda kanserli tümörlerin küçülmesinde etkisi olduğu belirtilmiştir.
  • ALZHEIMER HASTALIĞI: Maurers zayıflama hapında bulunan “nothofagin” in sinir hücreleri ve beyin fonksiyonu üzerinde etkisi olduğu biliniyor.
  • AĞRI KESİCİ: Kan dolaşımını düzenleyen bu bitki baş ağrısına iyi gelmektedir.
  • KAS VE KEMİK : Bu bitki potasyum ve çinkodan zengin bir besindir ve bu maddeler kas kemik güçlendirici etkisiyle bilinmektedir. ayrıca sodyum, potasyum, demir ve bakır minerali içerir.
  • KOLİK: Bu bitki Güney Afrika’da bebeklerin kolik tedavisinde kullanılmaktadır.
  • SAKİNLEŞTİRİCİ: Sinir hücrelerini uyarıcı etkisi olan bu çay vücudun rahatlamasını ve sakinleşmenizi sağlar.
  • KARACİĞER YAĞLANMASINI ÖNLEMEKTEDİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir